Witamy w Malutkie Fun Park
Malutkie 31, 97-505 Dobryszyce
Telefon780 059 501

Atrakcje

Atrakcje Malutkie FunPark

Malutkie Fun Park to ponad 800 metrów kwadratowych pełnych atrakcji. Czekają na Was labirynt dżungla, zjeżdżalnie, automaty do gier, baseny z kulkami, tor przeszkód Ninja, dmuchańce, trampoliny, ściana wspinaczkowa. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw. Dla wszystkich, którzy chcieli by zorganizować u nas swoje urodziny przygotowaliśmy specjalny pokój oraz loże.

Strefa Malucha

Zadbaliśmy o komfort pobytu najmłodszych gości. Specjalnie przygotowane miejsce dla dzieci w wieku do 3 lat. W strefie tej znajduje się oddzielny basen, zjeżdżalnia, huśtawka, kosz do koszykówki, domki, tor z przeszkodami, jeździki, skoczki, miękkie klocki. Wszystko zorganizowane tak, by każdy krok przynosił dzieciom doświadczenie życiowe. Zadbaliśmy też o rodziców dla Nich przygotowaliśmy miejsce by mogli być jak najbliżej swoich pociech.

Figloraj Dżungla

Nasz figloraj to 4-pozimowa labirynt w dżungli. Labirynt na dole zakończony jest basenem z kolorowymi piłkami, do którego dostać można się zjeżdżając z najwyższego punktu labiryntu potrójną kolorową zjeżdżalnią. Każdy poziom labiryntu skrywa w sobie inne zakamarki i przeszkody do pokonania. Dolny poziom to doskonała arena do wyścigów autkami czy skoczkami.

Trampoliny

W naszym parku znajdziecie mini park trampolin z 6 oddzielnymi polami do skakania. Na końcu znajduje się ściana wspinaczkowa z basenem z gąbek, więc lądowanie będzie miękkie.

Automaty do gier

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefę z automatami do gier . Znajdziecie tam między innymi takie gry jak flipper, cymbergaj, bokser, kopacz oraz bujaki dla najmłodszych.

Dmuchańce

W naszym parku znajduje się dmuchaniec wysoki zamek Malutkie.