Zapraszamy klasy i grupy zorganizowane do pełnego emocji wypoczynku w Malutkie Resort.
Gościmy grupy szkolne od roku 1999. Dzięki doświadczeniu i wskazówkom naszych Gości, tworzymy indywidualnie dopasowaną propozycję.
Co rok udoskonalamy i powiększamy naszą ofertę.

PAKIETY STARTOWE

FUNPARK MALUTKIE

Całoroczny park rozrywki o powierzchni blisko 1.000 m2. Na terenie Fun Parku dostępne dla dzieci: 4-piętrowy figloraj z mega zjeżdżalnią oraz zjeżdżalnią typu „Ślimak”, trampoliny dwupłaszczyznowe ze ścianką wspinaczkową, basenem z gąbkami oraz koszami do treningu wsadów, tor przeszkód Ninja, dmuchana zjeżdżalnia, strefa malucha dla dzieci do lat 3, popcorn – bez limitu, woda w dzbankach – bez limitu, strefa automatów do gier.

Czas: 2h / Cena: 30 zł dziecko (min. 450 zł)​

Atrakcje dodatkowe

 • EKSPERYMENTY 20 zł
 • WARSZTATY pierwsze 20 zł / kolejne 15 zł
 • ATRAKCJE pierwsze 20 zł / kolejne 15 zł
 • SPACER Z PRZEWODNIKIEM 5 zł
 • POCZĘSTUNEK: 5 zł

  DROBNE PRZEKĄSKI + WODA

 • PIZZA / FRYTKI / LODY 8 zł / każda z porcji

OBIAD

 • ZUPA 8 zł
 • DANIE GŁÓWNE 20 zł
 • ZUPA + DANIE GŁÓWNE + KOMPOT 24 zł
 • OGNISKO Z KIEŁBASKĄ, PIECZYWEM I SOSAMI ORAZ HERBATĄ / 1H 22 zł

ALTANA GRILLOWA

Altana grillowa / rezerwacja na czas 2 godzin.

W trakcie pobytu, przygotowujemy ognisko bądź grill.

Dla każdego Uczestnika wycieczki przygotowujemy: kiełbaskę, pieczywo, sosy, ciepłą herbatę. 

Na życzenie Gości, kiełbaski mogą być upieczone przez naszą obsługę.

Czas: 2h / Cena: 30 zł dziecko (min. 450 zł)​

Atrakcje dodatkowe

 • -
 • WARSZTATY pierwsze 20 zł / kolejne 15 zł
 • ATRAKCJE pierwsze 20 zł / kolejne 15 zł
 • SPACER Z PRZEWODNIKIEM 5 zł
 • POCZĘSTUNEK: 5 zł

  DROBNE PRZEKĄSKI + WODA

 • PIZZA / FRYTKI / LODY 8 zł / każda z porcji

OBIAD

 • ZUPA 8 zł
 • DANIE GŁÓWNE 20 zł
 • ZUPA + DANIE GŁÓWNE + KOMPOT 24 zł
 • OGNISKO Z KIEŁBASKĄ, PIECZYWEM I SOSAMI ORAZ HERBATĄ / 1H w cenie pakietu ognisko 2h

WARSZTATY / EKSPERYMENTY

Warsztaty z wyrobu czekolady

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zna i nie lubi smaku czekolady. Gorzka, mleczna, biała, z orzechami, a może z owocami? Jak powstaje czekolada i co jest potrzebne do jej wykonania? Poznacie odpowiedzi na te pytania i zrobicie własną tabliczkę czekolady.
Zadbamy o to, by każde Dziecko mogło się poczuć jak prawdziwy MasterChef – w tym celu ubierzemy wszystkich uczestników warsztatów w specjalne czapeczki i fartuszki. Zapoznamy Dzieci z historią czekolady, opowiemy skąd się bierze czekolada. Wręczymy każdemu Dziecku dyplom Mistrza Czekolady i zrobimy pamiątkowe zdjęcie.

Minimalny wiek: od 2,5 lat

Przewidywany czas: 60 min.

Do 25 osób w grupie

Eksperymenty

Eksperymenty skierowane są do wszystkich ciekawych świata Dzieci. Na początku poznamy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas warsztatów. Uczestnicy, ubrani w specjalne fartuchy ochronne, rękawice oraz okulary przy użyciu kolb, pipetek i innych profesjonalnych sprzętów, przeprowadzą serię spektakularnych doświadczeń. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. Podczas warsztatów, mali naukowcy poznają fascynujący świat fizyki i chemii. Pływające jajko, morskie rafy koralowe, suchy palec w wodzie to tylko kilka z eksperymentów, które wspólnie przeprowadzimy. Na koniec każdy uczestnik otrzyma dyplom Małego Chemika.

 

Warszaty-eksperymenty-1

Minimalny wiek: od 4 lat

Przewidywany czas: 60 min.

Do 25 osób w grupie

Warsztaty z wypieku chleba

Zajęcia odbywają się w Altanie Grillowej, w trakcie ich trwania Uczestnicy dowiadują się od gospodyni, niezbędnych informacji o historii chleba, naturalnych surowcach i procesie wypieku. Mogą obejrzeć z bliska piec chlebowy. Następnie samodzielnie lub z pomocą gospodyni przygotowują i wyrabiają ciasto. Uformowane mini chlebki zabierane są do pieca głównego na kuchni, a Uczestnicy w tym czasie mogą korzystać z pozostałych atrakcji. Przy ognisku „młodzi piekarze” mogą skosztować swoich jeszcze ciepłych mini chlebków.

 

Minimalny wiek: 7 lat

Przewidywany czas: od 35 do 45 min. + czas pieczenia

Do 25 osób w grupie

Warsztaty z wyrobu masła i dojenie krowy

Podobnie jak przy wypieku chleba, zajęcia odbywają się w Altanie Grillowej. Uczestnicy otrzymują garść ciekawostek na temat produkcji masła i surowców niezbędnych do jego wykonania. Zajęcia zaczynają się od dojenia krowy. Ze względów praktycznych i bezpieczeństwa posiadamy plastikowy model w skali 1:1, który można doić. Następnie Uczestnicy
w parach, tradycyjną metodą ubijają masło. Doskonale sprawdza się połączenie zajęć z wyrobu masła i wypieku chleba, gdzie finalnie można spróbować świeżego masła z chrupiącym ciepłym chlebem.

 

Minimalny wiek: 7 lat

Czas: od 35 do 45 min.

Do 25 osób w grupie

Warsztaty z wyrobu naturalnej pizzy

Warsztaty odbywają się w Altanie Grillowej lub Pizzerii. Uczestnicy dowiadują się ciekawostek na temat historii i produkcji pizzy.

Poznają naturalne surowce niezbędne do przygotowanie prawdziwej zdrowej pizzy.

Następnie na stanowiskach formują ciasto i komponują Swoją autorską pizzę.

Po upieczeniu każdy może zjeść Swoją pizzę.

 

Minimalny wiek: 7 lat

Czas: od 35 do 45 min. + czas pieczenia

Do 25 osób w grupie

ATRAKCJE

Gokarty jednoosobowe

Sezonowy tor gokartowy Malutkie Resort, to gwarancja bezpiecznej zabawy, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń! Po krótkim szkoleniu młodzież może wziąć udział w mini wyścigu na torze. Jako jedyni posiadamy profesjonalny system pomiaru czasu szwajcarskiej firmy TAG Heuer, dzięki, któremu na bieżąco można śledzić czasy okrążeń. Uczestnicy poprzez zabawę, zdobywają umiejętności przydatne w przyszłości na drodze. Dla młodszych posiadamy specjalnie przygotowany fabryczny gokart dwuosobowy.

 

Minimalny wzrost: 140 cm

Czas: 8 min.

Jednocześnie z atrakcji może korzystad do 3 osób

Gokarty dwuosobowe
z dwoma kierownicami

Młodsze Dzieci mogą poczuć radość płynącą z jazdy gokartem dzięki fabrycznie przygotowanym dwuosobowym gokartom. Pojazdy posiadają 2 sportowe foteliki z pałąkami bezpieczeństwa, 4 punktowe pasy oraz 2 kierownice. W rolę kierowcy może wcielić się Opiekun, Rodzic lub Instruktor toru gokartowego.

 

Minimalny wiek: 4 lata

Czas: 8 min.

Jednocześnie z atrakcji może korzystać do 2 osób

Jazda z opiekunem

Park Linowy dla dzieci

Trasa „Dziecięca” parku linowego to ponad 60 metrów toru, na którym ulokowaliśmy 8 przeszkód o różnym stopniu trudności. Trasa zakończona jest zjazdem tyrolskim.

 

 

Minimalny wzrost: 90 cm

Maksymalna waga: 50 kg

Przewidywany czas: 10-15 min.

Jednocześnie z atrakcji może korzystać do 10 osób

Park linowy dla młodzieży

Tor przeszkód zlokalizowany na wysokości od 5 do 8 metrów. Wyposażony w najnowszy system asekuracji ciągłej. Nad szkoleniem i bezpieczeństwem użytkowników czuwają instruktorzy Parku Linowego.

 

Minimalny wzrost: 140 cm

Maksymalna waga: 120 kg

Czas przejścia trasy od 15 do 30 min./osoba

Jednocześnie z atrakcji może korzystać do 10 osób

Zjazdy tyrolskie

Istnieje możliwość skorzystania z samych zjazdów tyrolskich, bez pokonywania całego parku linowego. Zjazdy tyrolskie to atrakcja dla tych, którzy marzą o lataniu. Podczas zjazdu, szybuje się nad ziemią – bez skrzydeł, ale w uprzęży.

 

Do wyboru:

70 metrowa, szybka kolejka linowa o dużym kącie nachylenia

200 metrowa, wolniejsza, zapewniająca ponad półminutową podróż ponad ośrodkiem.

Minimalny wzrost: 140 cm

Maksymalna waga: 120 kg

Przewidywany czas: do 10 min.

Paintball

Gra w pozorowaną walkę na specjalnie przygotowanym polu paintballowym. Ponad 6000 metrów kwadratowych terenu, ponad 50 przeszkód, okopy, bunkry, wierze strzelnicze z okresu II Wojny Światowej. Nasi doświadczeni instruktorzy bezpiecznie wprowadzą uczestników w najciekawsze scenariusze gry.
Udostępniamy: karabiny, powietrze sprężone, sprzęt ochronny (maski, ubranie), 150 kulek na osobę.

 

 

Minimalny wiek: 14 lat

Przewidywany czas: do 60 minut

Minimum 8 uczestników

Maksymalnie 20 uczestników

Paintball strzelnica

Turniej Strzelecki, zawodnicy po przeszkoleniu przez instruktora oddają strzały z markerów paintball w pozycji stojącej i leżącej do tarczy. Po serii próbnej zawodnicy oddają punktowane strzały w serii kwalifikacyjnej. W tej konkurencji nie liczy się tylko celność, ale przede wszystkim umiejętności koncentracji i panowania nad oddechem.

 

Minimalny wiek: 8 lat

Przewidywany czas: do 10 min.

Minimum 20 uczestników

Aktywne oprowadzanki na kucykach

Podczas zajęć Uczestnicy odbywają jazdy w krytej ujeżdżalni lub na zewnętrznym maneżu. Młodsi jeźdźcy oprowadzani są na kucach w ręku, w asyście instruktorów. Pomocnik prowadzi konia, a instruktor asekuruje jeźdźca i wykonuje z nim ćwiczenia. Zestaw ćwiczeń dobrany jest indywidualnie do wieku i umiejętności jeźdźca.

 

Minimalny wiek: 4 lata

Przewidywany czas: 5 – 7 min.

Nauka jazdy konnej

Podczas zajęć nasi Goście uczestniczą w profesjonalnej lekcji jazdy konnej na lonży (z asekuracją). W trakcie lekcji stosownie do wieku i umiejętności jeźdźca wykonujemy ćwiczenia przygotowujące do samodzielnej jazdy w przyszłości. Szkolimy zarówno osoby rozpoczynające naukę od podstaw oraz osoby zaawansowane. Przygotowujemy do poziomu złotej odznaki jeździeckiej.

 

Minimalny wiek: 10 lat

Przewidywany czas: 7-9 min.

Przewodnik

W ramach pakietu „SPACER”, przewodnik zabiera grupę na ponad godzinny spacer. Do zwiedzenia nasi Goście mają ponad 25 hektarów terenu ośrodka oraz kilkanaście miejsc i ciekawych historii z nimi związanych.
Przewodnik przedstawi krótki zarys funkcjonowania stadniny, ciekawostki
z zakresu hodowli koni i jeździectwa, dopasowane do wieku grupy. Na pastwiskach opowie o koniach z bogatymi rodowodami oraz tych, z przeszłością filmową.
W trakcie spaceru nasi Goście odwiedzają również: wozownię z zabytkowymi bryczkami i maszynami, siodlarnie, maneż i kilka innych miejsc. Podczas wizyty w mini zoo każdy poza możliwością pogłaskania każdego zwierzaka (poza dzikami) może dowiedzieć się najważniejszych informacji o każdym z nich: dzikach, kucu, osiołku, owcach kameruńskich, wrzosówkach, danielach, kozach, alpakach, ponadto na wpół dzikich królikach, wiewiórkach, gołębiach i kilka innych gatunkach.

Przewidywany czas: 1h

 

Masz
pytania?

Masz pytania odnośnie godzin otwarcia, funkcjonowania sali zabaw?