Witamy w Malutkie Fun Park
Malutkie 31, 97-505 Dobryszyce
Telefon780 059 501

Urodziny

Urodziny

w Malutkie Fun Park
Urodziny to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka.
Nasze pociechy czekają na nie, cały rok, często odliczając każdy dzień, jaki do nich pozostał.
Malutkie Fun Park sprawi, że przyjęcie urodzinowe stanie się niezapomnianą przygodą spędzoną w gronie koleżanek i kolegów oraz całej rodzinki.

Proponujemy Państwu dwa pakiety urodzinowe, które można dowolnie wzbogacić o frytki, pizzę, owoce, lody, gofry. Nasze animatorki, chętnie zapewnią i zorganizują zabawy dla dzieci, w tym malowanie twarzy, tatuaże brokatowe czy rozbijanie piniaty. Z przyjemnością wykonamy piniatę w dowolnym temacie przewodnim, którym fascynuje się Twoje dziecko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą urodzinową.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy 4 salki urodzinowe, każda z nich w innym bajkowym klimacie. Gwarantujemy, że w każdej dzieci będą czuły się doskonale.
Istnieje również możliwość zorganizowania urodzin w formie warsztatów pod opieką animatora. Rodzice mogą w tym czasie skorzystać z oferty naszej kawiarni. Pyszna włoska kawa, ciasta z naszej witryny pieczone przez nas na miejscu czekają aby umilić Wasz czas. W ramach poczęstunku dla dzieci świetnie sprawdzi się pizza, którą również przyrządzamy sami na miejscu od podstaw.
W sezonie letnim gorąco polecamy nasze lody rzemieślnicze. One również powstają u nas w całości od podstaw. Wszystko czym Was karmimy, powstaje z najlepszych składników od lokalnych dostawców.

Jeżeli chcecie Państwo ugościć rodzinę czy znajomych zachęcamy do rezerwacji stolika w naszej kawiarni. Dzieci będą miały zapewnioną moc atrakcji a Państwo przyjemnie spędzicie czas z najbliższymi.

Urodziny w Malutkie Fun Park to gwarancja uśmiechu i niezapomnianych wrażeń u Twojego dziecka.

Pokoje urodzinowe

Pokój Kraina Zwierząt – na dole
Max do 15 dzieci
W bezpośrednim sąsiedztwie sali zabaw, w otoczeniu uroczych zwierzaków dzieci odpoczną od zgiełku zabawy.

Pokój Mickey – na piętrze
Max do 11 dzieci
Uroczy pokój na piętrze dla wszystkich fanów Myszki Mickey i Minnie. Idealny na postój podczas szalonej zabawy.

Pokój Smerfów – na piętrze
Max do 11 dzieci
Smerfny pokój na piętrze dla wszystkich małych i większych smerfów. Poczęstunek w takim pokoju smakuje zdecydowanie bardziej.

Pokój Cztery Bajki – na piętrze
Max do 40 dzieci
Duży, jasny pokój z przepięknym widokiem na panoramę ośrodka. Idealny dla dużej grupy przyjaciół czy wycieczek klasowych. W otoczeniu 4 bajek (Zygzak, Kubuś Puchatek, Jednorożec, Psi Patrol) każde dziecko znajdzie swojego ulubieńca.

Urodziny Dla Najmłodszych | Organizowanie Urodzin | | Malutkie Fun Park | Radomsko woj.łódzkie
Malutkie Fun Park
Malutkie 31 k/ Radomska
Województwo: Łódzkie
Miasta sąsiadujące: Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko, Łódź